Brīvprātīgo darbs “Papardes zieds”

“Papardes zieds” patiesi lepojas ar saviem brīvprātīgajiem. Mēs augstu vērtējam ikvienu, kurš velta savu laiku un darbu, lai kļūtu par daļu no mūsu komandas un paveiktu labu darbu! Iesaistīšanās dažādu projektu un informatīvu kampaņu veidošanā un realizēšanā, nodarbību vadīšana skolās, darbs biedrības padomē – tie ir tikai daži no veidiem, kā ikviens var atbalstīt mūs ar savām idejām un padomiem.

Četri iemesli, kāpēc pievienoties “Papardes zieds” brīvprātīgo komandai

  1. Brīvprātīgais darbs sniegs Tev lielu gandarījumu un apziņu, ka vari palīdzēt mūsu organizācijai veikt sabiedrībai nozīmīgu darbu.
  2. Tu iegūsi jaunas un vērtīgas zināšanas par cilvēka veselību un attiecību veidošanu.
  3. Iesaistoties biedrības darbā, Tu iegūsi jaunus draugus un domubiedrus. Pie mums Tu atradīsi vietu, kur justies savējam, kur atnākt un satikt domubiedrus. Tu vari izvēlēties savām interesēm atbilstošu nodarbošanos un laiku, ko vari atvēlēt “Papardes ziedam”, – tās var būt gan vairākas dienas, gan pāris stundas mēnesī.
  4. Darbojoties “Papardes zieda” komandā, apgūsi jaunas prasmes un iemaņas, kas Tev lieti noderēs darba tirgū. Atceries – darba devēji daudz augstāk vērtē kandidātus ar brīvprātīgā darba pieredzi nekā tos, kuri dzīves gājuma aprakstā (CV) var uzrādīt tikai diplomu.

Aizpildi anketu un piesakies par brīvprātīgo!

Par brīvprātīgo biedrībā “Papardes zieds” var kļūt ikviens, kurš vēlas pielietot un attīstīt savas spējas un prasmes. Ja Tevi interesē mūsu piedāvātās iespējas, lūdzu, aizpildi anketu, un mēs ar Tevi sazināsimies!

Piesakies par "Papardes zieds" brīvprātīgo!
Ieraksti savu vārdu
Ievadi savu e-pastu
Ievadi savu kontakttālruni
Īsumā raksturo sevi un pastāsti, kāpēc vēlies kļūt par brīvprātīgo biedrībā "Papardes zieds"